VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fortuna liga čtenářů 6. kolo

Rychnovsko - Vítězem šestého kola je Miroslav Charvát st. z Čestic.

15.9.2010 1
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Alena Kaňková

Vítězem šestého kola oblíbené tipovací soutěže Fortuna liga čtenářů Deníku se stal Miroslav Charvát st. z Čestic, který stejně jako dalších šest tipujících získal čtrnáct bodů, ale jako jediný uhádl přesně Supertrefu!

V čele průběžného pořadí zůstala Jana Mazurová z Doudleb nad Orlicí. Na dalších pozicích jsou Ladislav Procházka z Jílovic, Matěj Moravec a Václav Vágner z Dobrušky.

Prosíme vítěze tohoto kola Miroslava Charváta st., aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonním čísle 494 535 264.

Průběžné pořadí

Liga mistrů
RK0055 Jana Mazurová, Doudleby n. O. 8 48
RK0011 Ladislav Procházka, Jílovice 38 14 45
RK0112 Matěj Moravec, Dobruška 75 11 45
RK0029 Václav Vágner, Dobruška 8 45
RK0072 Jan Charvát, Čestice 117 14 42
RK0071 Marie Charvátová, Čestice 117 14 42
RK0040 Petr Mitlehner, Týniště n. O. 14 42
RK0087 Daniela Ludvíková, Rychnov n. Kn. 11 42
RK0086 Pavel Provazník, Kostelec n. O. 11 42
RK0075 Vladislav Kuchař, Rychnov n. Kn. 11 39

Evropská liga
RK0039 Antonín Závodní, Týniště n. O. 5 39
RK0109 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 84 5 36
RK0125 David Lehmden, Houdkovice 14 34
RK0073 Miroslav Charvát st., Čestice 117 14 33
RK0026 Pavel Bartoš, Semechnice 34 11 33
RK0096 Milan Koty, Nový Hrádek 11 33
RK0053 Miloš Šenkýř, Dobruška 994 11 33
RK0007 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 5 33
RK0117 Jaroslav Macek, Dobruška 879 5 33
RK0002 Pavel Marek, Rychnov n. Kn. 5 33

I. liga
RK0043 Václav Vaněček ml., Houdkovice 19 5 33
RK0124 Majda Vaněčková, Houdkovice 8 31
RK0079 Josef Černý, Jílovice 26 11 30
RK0014 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 11 30
RK0005 Libuše Dostálková, Rychnov n. Kn. 11 30
RK0067 Jan Plašil, Javornice 316 11 30
RK0009 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 174 11 30
RK0035 Iva Šestáková, České Meziříčí 11 30
RK0105 Dominik Hellinger, Dobruška 8 30
RK0094 Juraj Jirásek, Sněžné 8 30

II. liga
RK0062 Aleš Kupka, Čánka 61 8 30
RK0044 Kačka Vaněčková, Houdkovice 19 8 30
RK0012 Milda Bartoš, Kostelec n. O. 5 30
RK0114 Petr Cejnar, Dobruška 5 30
RK0076 Marie Kuchařová, Rychnov n. Kn. 5 30
RK0080 Franta Michera, Vamberk 35 5 30
RK0078 Petr Bažant, Lípa n. Orl. 2 30
RK0115 Milan Koleno, Dobruška 2 30
RK0016 Jiří Matula, Rychnov n. Kn. -1 30
RK0123 Jaromír Novotný, Olešnice v OH 11 28

Česká liga
RK0127 Radek Hartman, Skuhrov n. B. 5 28
RK0066 Lenka Hofmanová, Dobruška 11 27
RK0004 Miroslav Dostálek, Rychnov n. Kn. 8 27
RK0065 Josef Ficenec, Dobruška 8 27
RK0070 Miroslav Charvát, Čestice 117 8 27
RK0093 Michal Kárník, Ohnišov 8 27
RK0013 František Kroš, Javornice 123 8 27
RK0098 Jakub Mervart, Dobruška 8 27
RK0060 Jiří Pavelka, Vamberk 495 8 27
RK0090 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 5 27

Divize
RK0028 Jiří Smola, Dobruška, 498 5 27
RK0025 Martina Smolová, Dobruška, 498 2 27
RK0042 Václav Vaněček st., Houdkovice 19 2 27
RK0116 Milan Vanžura, Dobré 2 27
RK0020 Izidor Bidet, Týniště n. O. 11 25
RK0024 Josef Suk, Týniště n. O. 11 25
RK0102 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 5 25
RK0003 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 8 24
RK0107 Martin Sosna, Dobruška 965 8 24
RK0030 Marie Vágnerová, Dobruška 8 24

Krajský přebor
RK0074 Jaroslav Beránek, Rychnov n. Kn. 5 24
RK0104 Petr Hellinger, Dobruška 5 24
RK0006 Pavel Konvalinka, Vamberk 5 24
RK0037 Budula Mandelinka, Týniště n. O. 5 24
RK0084 Josef Martinek, Vamberk 5 24
RK0041 Josef Plachetka, Houdkovice 56 5 24
RK0036 Josef Šesták, České Meziříčí 5 24
RK0111 Petr Moravec, Dobruška 75 -1 24
RK0140 Jakub Jedlinský, Kostelec 11 23
RK0019 Zdeno Koňadra, Týniště n. O. 8 22

Krajská I. A třída
RK0122 Hana Novotná, Olešnice v OH 8 22
RK0095 Jiří Hejzlar, Ohnišov 11 21
RK0153 Milena Koblicová, Vamberk 11 21
RK0156 Josef Albrecht, Týniště 8 21
RK0108 Vladimír Gutler, Dobruška 865 8 21
RK0061 Michal Pavelka, Vamberk 495 8 21
RK0068 Josef Plašil, Javornice 316 8 21
RK0033 Lilia Ščerbaková, Opočno 8 21
RK0063 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 10 5 21
RK0106 Jan Hellinger, Dobruška 5 21

Krajská I. B třída
RK0081 Klaudia Kardinálová, Vamberk 5 21
RK0027 Vlaďka Kašparová, Č. Meziříčí, 437 5 21
RK0049 Stanislava Krejčová, Solnice 361 5 21
RK0083 Dmitrij Medveděv, Vamberk 5 21
RK0113 Radka Moravcová, Dobruška 75 5 21
RK0034 Josef Šesták ml., České Meziříčí 5 21
RK0051 Bořek Krejčí, Solnice 361 2 21
RK0045 Lukáš Spáčil, Ostrava 2 21
RK0132 Dolly Báster, Vamberk 8 19
RK0126 Milan Řičař, Rychnov 8 19

Okresní přebor II. třídy
RK0088 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 8 18
RK0018 Milan Bartoš, Křovice 63 5 18
RK0054 Michala Mazurová, Doudleby n. O. 5 18
RK0100 Václav Mervart, Dobruška 5 18
RK0058 Marie Plašilová, Javornice 316 5 18
RK0010 Zdeňka Procházková, Jílovice 38 5 18
RK0064 Břetislav Brož, Kostelec n. O. 2 18
RK0056 Matěj Mazura, Doudleby n. O. 2 18
RK0048 Jaroslav Suchánek st., Potštejn 2 18
RK0047 Josefa Suchánková, Potštejn 2 18

III. třída
RK0143 Jana Kotyzová, Vamberk 2 17
RK0134 Jaroslav Hrudík, Dobruška 0 17
RK0164 Míla Horáková, Vamberk 11 16
RK0158 Eva Dvořáčková, Doudleby 14 15
RK0082 Barak Obama, Vamberk 8 15
RK0059 Jarmila Pavelková, Vamberk 495 8 15
RK0154 Ludmila Dohnálková, Rychnov 5 15
RK0089 Nikolka Jedlinská, Kostelec n. O. 5 15
RK0118 Olga Macková, Dobruška 879 5 15
RK0077 Jakub Moravec, Dobruška 5 15

IV. třída
RK0085 Ladislav Provazník, Týniště n. O. 5 15
RK0046 Jaroslav Suchánek, Choceň 5 15
RK0099 Václav Mervart ml., Dobruška 2 15
RK0146 Gabriela Medunová, Ústí n. L. 0 15
RK0022 Vladimír Stára ml., Rychnov n. Kn. 0 15
RK0145 Nasik Sandokan, Vamberk 5 14
RK0166 Marie Čermáková, Vamberk 5 13
RK0135 Miroslav Kratochvíl, Opočno 5 13
RK0050 Jan Krejčí, Solnice 361 5 13
RK0151 Miloš Dohnálek, Rychnov 11 12

Pralesní liga
RK0097 Josef Podolský, Dobruška 8 12
RK0101 Petr Hofman, Dobruška 853 2 12
RK0023 Vladimír Stára, Rychnov n. Kn. 0 12
RK0141 Radek Dvořáček, Doudleby 5 11
RK0031 Jakub Vanický, Libčany 161 2 11
RK0163 Marie Foglová, Vamberk 5 10
RK0131 Sofia Lorenová, Vamberk 5 10
RK0128 Petra Lukášková, Trnov 5 10
RK0103 Lukáš Tomáš, Olešnice v O. h. 2 10
RK0110 Daniel Brož, Dobruška 873 8 9

Kandidáti postupu
RK0092 Vlasta Kotyzová, Peklo 84 8 9
RK0150 Marie Pavlíčková, Vamberk 8 9
RK0017 Ludmila Podolská, Dobruška 8 9
RK0152 Iva Dohnálková, Rychnov 5 9
RK0157 Vlastimil Dvořáček, Doudleby 2 9
RK0091 Zdeněk Kotyza, Rybná 95 2 9
RK0057 Milan Mazura, Doudleby n. O. 2 9
RK0142 Tomáš Michera, Vamberk 5 8
RK0121 Zdeněk Rektor, Týniště 0 7
RK0015 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 11 6
RK0119 Josef Hanyk, Vamberk 11 6
RK0149 Vlasta Doležalová, Vamberk 2 6
RK0144 Jana Buřičová, Vamberk 11 5
RK0170 Míla Bruknerová, Vamberk 5 5
RK0168 Slávka Cvejnová, Vamberk 5 5
RK0167 Jana Myšáková, Vamberk 5 5
RK0169 Ludmila Švorčíková, Vamberk 5 5
RK0130 Nikol Micherová, Vamberk 8 4
RK0165 Hana Pavlištová, Vamberk 2 4
RK0001 Jarmila Hejlková, Pardubice 0 2
RK0069 Josef Hynek, Vamberk 0 2
RK0129 Zdeněk Kacr, Vamberk 8 1
RK0137 Oldřich Kubec, Rychnov 0 1
RK0160 Iveta Doležalová, Vamberk -1 1
RK0021 Milan Muhmed, Petrovice 0 0
RK0155 Jana Ťapková, Dobruška -1 0

S úsměvem jde všechno líp
RK0052 Jan Nývlt, Borohrádek 504 0 -1
RK0139 Jiřina Kratochvílová, Opočno -4 -1
RK0120 Jiří Mencl, Sněžné 2 -2
RK0162 Ladislav Doležal, Vamberk -1 -2
RK0148 Hanka Vondrová, Vamberk 5 -3
RK0008 Petr Rudolf, olešnice v O. h. 174 2 -3
RK0138 Věra Kubcová, Rychnov 0 -5
RK0161 Božena Doležalová, Vamberk -1 -5
RK0159 Lenka Doležalová, Vamberk -1 -5
RK0032 Roman Izák, Opočno -1 -6

167. místo
RK0147 Pavel Michera, Rychnov 0 -7
RK0133 Martin Wazquez, Dobruška 0 -7

Výsledky tipovaných zápasů 6. kola

1. Dobruška – Týniště nad Orlicí  2:0 1 
2. Roudnice – Opočno  5:0 1 
3. Vamberk – Černíkovice  2:0 1 
4. Albrechtice – České Meziříčí  2:1 1 
5. Ohnišov – Borohrádek  3:0 1 
6. Častolovice – Petrovice  5:2 1 
7. Dobré – Žďár  2:2 0 
8. Přepychy B – Opočno B  1:1 0 
9. Roveň – Labuť RK  3:2 1 
10. Olešnice – Častolovice B  0:1 2 
Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 34 branek.
15.9.2010 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Nevídané. Hokejisté Moravské Třebové nasázeli do ledečské branky 23 gólů!

Eliška zamířila do Tanzanie loni.

Eliška uhynula. Dvorský nosorožec v Tanzanii podlehl zranění

Postel, hospoda, kostel míří do Dobrušky

Dobruška - Ve Společenském centru-Kině 70 se ve středu 18. října od 18 hodin uskuteční talk show kněze, moderátora a spisovatele Zbigniewa Czendlika s názvem Postel, hospoda, kostel, jejíž součástí bude i autogramiáda stejnojmenné knihy.

Chtěli výstavu k výročí roku 1938. Úředník ministerstva je označil za opilce

Královéhradecko, Trutnov - Místo podpory členové spolku Stachelberg, který spravuje muzeum historie nad Trutnovem, schytali od státního úředníka spršku urážek. Chtěli přitom jen upozornit na historické události v roce 1938 a ucházet se o grant ministerstva kultury.

Projekt, který pomůže seniorům

Kostelec nad Orlicí - Pečovatelská služba Kostelec nad Orlicí se připojila k projektu „Zapojení rodiny a blízkých do péče jako společná cesta k co nejkvalitnějšímu životu“.

Přes překážky se místo koní vydali běžci

Východní Čechy, Pardubice - Překážky Velké pardubické zdolávali v sobotu na pardubickém závodišti nikoliv koně, ale běžci. Ve 12 hodin přišel na řadu hlavní závod, při kterém se běželo přes všechny překážky včetně všech vodních příkopů. Ženy, juniorky a muži nad 70 let běželi dvě kola a junioři a muži do 69 let kola tři.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení