Faltovi stačilo k hattricku dvanáct minut!

Rychnovsko - Okresní přebor III. třídy ve fotbale: První body. Fotbalisté B-týmu Dobrušky po výhře nad doudlebskou rezervou opustili poslední příčku.

4.9.2017

Okresní přebor III. třídy ve fotbale: Dobruška B - Doudleby nad Orlicí B.Foto: Deník/ Leoš Dragúň

Fotbalový Okresní přebor III. třídy měl na programu 3. kolo.

Hned dva hráči se blýskli hattricky. Tomášovi Faltovi z Voděrad stačilo dvanáct minut, aby třemi góly dal základ výhře svého týmu nad rezervou Českého Meziříčí. Karel Vašátko svými trefami zajistil B-týmu Vamberka výhru v Dobrém.

Slatina - Javornice B 6:1
Fakta – branky: 9. Hubek Petr, 19. a 49. Stašov Miroslav, 63. Hrabák Jiří, 78. Čižinský Jan, 89. Mačo Jiří – 40. Paštika Martin. Rozhodčí: Leimer Václav. ŽK: 1:2. Diváci: 115. Poločas: 2:1.

Dobruška B - Doudleby B 2:0
Fakta – branky: 65. Šrámek Denis, 75. Veverka Lubomír. Rozhodčí: Nosek Milan. ŽK: 3:1. Diváci: 25. Poločas: 0:0.

Dobré - Vamberk B 2:3
Fakta – branky: 65. Vaněk Michal, 87. Dostál Jan – 5., 42. a 53. Vašátko Karel. Rozhodčí: Hloušek Jakub – Knapek Jaroslav. ŽK: 1:1. Diváci: 183. Poločas: 0:2.

Roveň - Rychnov B 1:4
Fakta – branky: 5. Sejkora David – 11. Hillebrand Jakub, 25. Ullrich Petr, 55. Hanyk David, 73. Polívka Tomáš. Rozhodčí: Špaček Ladislav – Jindáček Milan. ŽK: 1:2. Diváci: 90. Poločas: 1:2.

Voděrady - Č. Meziříčí B 5:2
Fakta – branky: 2., 5. a 14. Falta Tomáš, 44. David Václav, 46. Plachetka Radek – 22. Tomášek Petr, 80. Holeček Jiří. Rozhodčí: Reichl Petr – Jedlinský Miroslav, Nosek Martin. ŽK: 0:1. Diváci: 33. Poločas: 4:1.

Kam za zábavou? Dejte o sobě vědět

Situace spjatá se silným větrem na Královéhradecku.

Derecho znásobilo škody

Režisér Strach oceněn na festivalu komedie, za Anděla Páně má dvě ceny

Východní Čechy, Nové Město nad Metují - 39. Festival české filmové a televizní komedie ovládly filmy Anděl Páně 2 a Bezva ženská na krku. Vyhlášení a předání cen se uskutečnilo včera v Kině 70, kde slavnostním večerem provázel moderátor Michal Jančařík.

Končí termín přihlášek na sváteční klání v Rychnově

Rychnov nad Kněžnou - Tělocvičná jednota Sokol Rychnov nad Kněžnou pořádá ve sváteční čtvrtek 28. září druhý ročník „Amatérského nohejbalového turnaje trojic“.

Ve znamení chilli aneb „Někdo to rád ostré“

Hradec Králové - Až do pozdního sobotního večera patřilo letní kino Širák všem milovníkům chilli, dobrého jídla a dobré muziky. Už podruhé se tady konal „Chilli festival Mechov vol. 2.“

Vlček čtyřmi góly „rozsápal“ beránky z Domašína

Rychnovsko - OP IV. třídy: V šestém kole nejnižší okresní fotbalové soutěže vedoucí rezerva Lípy nad Orlicí vyhrála v Domašíně, když všechny čtyři góly zaznamenal Jiří Vlček.