OKRESNÍ PŘEBOR II. TŘÍDY

7. kolo

Kost. Lhota – Albrechtice 2:4

Branky: Andrýs Miloš, Jakubec Petr ml. – Kamš Jiří 2, Jaroš Jiří, Strnad Miloš. Rozhodčí: Slezák V., Rada, Procházka. ŽK 2:3. Diváků 100. Poločas: 1:2. V 15. min. se favorit ujal vedení. Odražený míč poslal do sítě Kamš. Poté aktivitu převzali domácí a Andrýs vyrovnal z trestného kopu. Hostům ještě před přestávkou vrátila vedení hlavička Jaroše. Krátce po změně stran Albrechtice podržel jejich gólman. Pak byl v šestnáctce faulován Strnad a sám proměnil penaltu – 1:3. Domácí se nevzdali, kontaktní gól zařídil Jakubec. Deset minut před koncem přišel nejkrásnější moment zápasu, když Kamš přehodil domácího brankáře ze 40 metrů – 2:4.

Žďár n. O. – Dobré 3:1

Branky: Nedomanský Petr, Moravec Josef, Václavík Petr – Krob Petr. Rozhodčí: Moravec, Hlušička, Ježek. ŽK 2:1. Diváků 60. Poločas 1:1. Favorizovaní domácí fotbalisté se po čtvrthodině hry ujali vedení, ale hosté je zaskočili gólem do šatny v poslední minutě prvního poločasu. Po změně stran si domácí vytvořili převahu a snažili se zápas zvrátit ve svůj prospěch. Nastřelili tyč, ale do sítě se trefili až dvanáct minut před koncem střetnutí. Gólovou tečku na 3:1 napsalo mužstvo Žďáru nad Orlicí v závěrečné minutě zápasu.

Voděrady – Solnice 3:1

Branky: Říčař Luděk 2, Hanuš Jakub – Olejarz Stanislav. Rozhodčí: Mucha, Slezák V., Suchánek. ŽK 3:3. Diváků 100. Poločas 1:1. Ve Voděradech hosté začali po větru a ujali se vedení. Domácím se však do poločasu podařilo vyrovnat. Ve druhé půli vyrovnaný zápas rozhodly dva úspěšné brejky domácího celku.

Přepychy B – FC Rokytnice 0:1

Branka: Koukol Pavel. Rozhodčí: Feichtinger, Nedvídek, Eimann. ŽK 3:6, ČK 0:1 (Presbruchý Radek). Diváků 45. Poločas: 0:0. Hosté hráli od 43. minuty bez vyloučeného Presbruchého, přesto dokázali zápas zvrátit ve svůj prospěch.

Petrovice – Rychnov B 1:0

Branka: Morvai Michal. Rozhodčí: Krejsek, Kincl, Bečvář. ŽK 2:1. Diváků 80.

Zdelov – Lípa n. O. 1:3

Branky: Ludvík Martin – Pamánek Tomáš 2, Hájek Jaroslav. Rozhodčí: Fišer, Provazník. Diváků 150. Poločas 1:1. Zdelovskému celku, který na jaře hrál na špici okresního přeboru, se na podzim nedaří. Proti Lípě dokázal do přestávky vyrovnat na 1:1, ale jeho naděje ve druhé půli pohřbily dvě chyby brankáře.

Borohrádek – Černíkovice B 6:1

Branky: Kučera Stanislav, Moravec Martin, Sazima Tomáš, Maják Marek, Matějus Jan, Nývlt Zdeněk – Pajor Radek. Rozhodčí: Veselík, Kohoutek, Kout. Diváků 120. Poločas: 3:0.

Příští kolo:
Sobota 22. září: Lípa - Borohrádek, Rychnov B - Zdelov, 1.FC Rokytnice - Petrovice, Voděrady - Přepychy B vše v 16.30.
Neděle 23. září: Albrechtice - Černíkovice B, Dobré - Solnice, Kostelecká Lhota - Žďár všechno od 16.30.

1. Albrechtice 5 1 0 18:7 16
2. Borohrádek 4 1 1 16:6 13
3. 1. FC Rokytnice 3 3 0 11:7 12
4. Petrovice 3 2 1 7:5 11
5. Žďár n. O. 3 1 2 8:8 10
6. Lípa n. O. 3 0 3 8:6 9