Doudleby: posmé za sebou neporaženy

Rychnovsko /FOTOGALERIE/ – Doudlebští fotbalisté ani v osmém utkání v řadě nepoznali hořkost porážky a s jednobodovou ztrátou na Jičín atakují třetí příčku tabulky krajského přeboru.

3.11.2009

Z utkání krajského přeboru Spartak Rychnov - Nový Hradec (0:2). Foto: Petr Dressler

Doudleby – Police 4:2

V sobotním duelu proti Polici nad Metují museli hráči Velešova smazávat brzké vedení soupeře.
Jan Chasák, trenér Velešova Doudleby: „Tolik podzimních bodů jsme rozhodně nečekali. Vždyť máme po polovině sezony stejný počet bodů jako jsme nasbírali za celý uplynulý soutěžní ročník. Musím ocenit morálku hráčů, že dokázali dovést do vítězného konce zápas, v němž se jim herně příliš nedařilo. Nepovedl se nám zejména úvodní poločas. Naštěstí jsme na vedoucí branku soupeře poměrně brzy odpověděli. Zápas rozhodly dva slepené Krmašovy góly v úvodu druhého poločasu. Soupeře, který byl v některých fázích zápasu lepším týmem, viditelně zaskočily. Přestože naše úspěšná série pokračuje, těšíme se na zimní přestávku. Únava na konci podzimu je na hráčích patrná. O víkendu ale ještě musíme předehrát úvodní jarní kolo v Náchodě.“

Trutnov – Přepychy 2:1

Miroslav Pavel, asistent trenéra SK Přepychy: „Přijeli jsme s cílem příliš neinkasovat a nakonec jsme nebyli daleko od zisku bodu. Kluci odvedli výborný bojovný výkon. Dostali jsme se do vedení po standardní situaci. Žid centr hlavou prodloužil a Chválek hlavičkoval do prázdné branky. Domácí viditelně znervózněli. Sice si vytvořili šance, ale v koncovce byli nepřesní. Podržel nás brankář Krunčík, ale Trutnov do poločasu přece jen vyrovnal z nevinné akce. Ve druhé půli jsme vycházeli z pozorné defenzivy a spoléhali na brejky. Rozhodl gól po naší zbytečné chybě. Přesto mě těší, že jsme žhavého favorita dokázali velmi potrápit. Vždyť v poslední minutě se strachoval při Peterově trestném kopu z dobré parkety.“

Rychnov – Nový Hradec 0:2

Zápas na umělé trávě rozhodly dva góly hradeckého útočníka Ondřeje Mráze.

Černilov – Týniště nad Orlicí 0:3

Fotbalisté Týniště dosáhli prvního podzimního vítězství na půdě soupeře.

(six, hl)

3.11.2009 VSTUP DO DISKUSE

Lékaři: Lidé podceňují očkování proti klíšťové encefalitidě

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Žádné stromy nerostou do nebe, říká trenér Čermák

Rychnovsko - Krajský přebor: Kostelečtí fotbalisté se rozstříleli až po změně stran.

Zbývá jen měsíc a památka poděkuje

Třebechovice pod Orebem - Už zbývají jen čtyři týdny, kdy veřejnost může hlasovat, který počin si zaslouží získat ocenění Památky děkují Národního památkového ústavu.

Týniště oslavilo návrat do Olšiny výhrou nad Broumovem

Rychnovsko - Fotbalová I. A třída: Dobrušku „sestřelil“ třemi góly Tomáš Matějka.