Dobruška B – Vamberk 2:4

Branky: Zrzavý Jan 2 – Havel Petr, Svoboda Josef, Hamerský David, Flekr Libor. Rozhodčí: Provazník, Rada, Kout. Hráno bez karet. Diváků 40. Poločas: 0:2.
Baník Vamberk v Dobrušce vyučoval domácí rezervu v proměňování vypracovaných gólových šancí. Účastník krajské I. B třídy sice do zápasu vstoupil zahozenou penaltou, ale pak si už do přestávky vybudoval dvoubrankový náskok, který po změně stran zvýšil až na rozdíl čtyř gólů. Mladí dobrušští hráči se rovněž dokázali dostat do řady slibných brankových pozic, ale jejich koncovka byla žalostná. Hrozící debakl v závěru odvrátily dva přesné zásahy střídajícího zkušeného záložníka Jana Zrzavého.

Kostelecká Lhota – Petrovice 1:3

Branky: Chaloupka Tomáš – Filip Radek 2, Veverka Lukáš. Rozhodčí: Horský, Fišer, Matuška. ŽK 0:2. Diváků 40. Poločas: 1:1.
Hosté se ujali vedení, ale Chaloupka do poločasu vyrovnal šťastnou střelou, kterou petrovický gólman podcenil. Zápas prakticky rozhodly dva rychlé góly těsně po změně stran. Kostelecká Lhota mohla semifinálové střetnutí v závěru zdramatizovat, ale dvě velké šance zahodila.