Police – Kostelec 1:3
Fakta – branky: 16. Sivak – 19. J. Šrámek, 26. Bolehovský, 28. L. Šrámek.  Rozhodčí: Vlachynský. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 1:3. Kostelec n. O.: Vavřinec – Klapal, Scholze, Furda, Svatoš – Bendig, L. Šrámek, Mlynář (90. Kozel), Cvejn – J. Šrámek (78. Langr), Bolehovský (65. Švandrlík).
Jan Šrámek, vedoucí mužstva FK Kostelec nad Orlicí:  „Na těžkém terénu se hrál bojovný fotbal. Domácí měli patnáctiminutový výpadek a to rozhodlo o našem vítězství."

Třebeš – Ohnišov 3:0
Fakta – branky: 50. Krákorka, 63. Vojanova,  65. Majer. Rozhodčí: Miškář. ŽK: 1:2. Diváci: 160. Poločas: 1:0. Ohnišov: Pecka (20. Morong) – Vítek, Štěpán, Trojna, Kratěna – Balek, L. Macháček, O. Macháček, Krpata (77. Ryšavý) – Dobýval, Nožka.
Jaroslav Macháček, trenér TJ Start Ohnišov: „O konečném výsledku utkání se rozhodlo během deseti minut ve druhém poločase po našich zbytečných chybách, kterých se zatím nedokážeme vyvarovat."

Fotogalerii z fotbalového utkání Častolovice – Černilov najdete na internetové adrese: