Častolovický lídr zahájil vítězně, tři utkání musela být odložena

Rychnovsko - Fotbalový Okresní přebor II. třídy odstartoval úvodním jarním kolem.

19.3.2017

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Víkendový start jarní sezony nejvyšší okresní fotbalové soutěže byl ovlivněn nepříznivým počasím. Z původního programu se odehrály jen čtyři zápasy. Tři duely – v Rokytnici v Orlických horách, Javornici a Kostelci nad Orlicí – byly odloženy z důvodů nezpůsobilé hrací plochy.

Podzimní mistr z Častolovic zahájil jarní tažení úspěšně, když na umělé trávě v Černíkovicích zdolal Kosteleckou Lhotu 2:0.

V přímém souboji o třetí příčku byl úspěšnější Žďár, který porazil Zdelov 2:1.

Tři góly a dvě červené karty padly v utkání Přepychy versus Křivice. Z těsného vítězství se radovali domácí fotbalisté.

Častolovice – K. Lhota 2:0

Fakta – branky: Bartoš Vladimír, Brandejs Michal. Rozhodčí: Záliš Martin – Knapek Jaroslav, Hloušek Jakub. ŽK: 2:0. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Žďár – Zdelov 2:1

Fakta – branky: Fibikar Luboš , David Jaroslav – Handa Tomáš. Rozhodčí: Jaroš Daniel – Prokeš Jiří, Mucha Milan. ŽK: 5:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Přepychy – Křivice 2:1

Fakta – branky: 30. a 55. Blažej Michal – 80. Sehnal Zdeněk. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav – Hrubý Miloš, Broulík Miroslav. ŽK: 1:3. ČK: 1:1 (61. Hejzlar Tomáš – 60. Jícha Pavel). Diváci: 70. Poločas: 1:0.

Petrovice – Lukavice 0:0, P. K. 4:5

Fakta – rozhodčí: Jindáček Milan – Leimer Václav, Špaček Ladislav. ŽK: 5:2. Diváci: 86.

Utkání Rokytnice – České Meziříčí B, Javornice – Deštné a Kostelec B – Borohrádek byla odložena.

14. Č. Meziříčí B 13  1  1 11  13:43   4

Příští program – sobota 25. března (15.00): Deštné v Orlických horách – Kostelec nad Orlicí B (11.30, UT Černíkovice), Křivice – Častolovice, Zdelov – Petrovice. Neděle 26. března (15.00): Borohrádek – Přepychy, České Meziříčí B – Javornice, Kostelecká Lhota – Žďár nad Orlicí, Lukavice – Rokytnice v Orlických horách.

(dr, mch)

Autor: Redakce

19.3.2017 VSTUP DO DISKUSE

U Trotiny se pod povrch silnice podívali nejen silničáři, ale i archeologové.

Oprava silnice přináší nálezy staré tisíce let

V Žacléři otevřeli stezku naboso
5

Žacléř otevřel bosou stezku. Vede dvorkem muzea a pošty

Divadelní festival již odstartoval

Hradec Králové - Festival Divadlo evropských regionů je v plném proudu. Již v pátek odstartoval v Hradci Králové 23. ročník mezinárodní divadelní přehlídky, která potrvá až do konce června.

Pomalovala fasádu Střelnice. Jaké komentáře si vyslechla od Vrchlabáků?

Královéhradecko, Vrchlabí - Kultovní film Hoří, má panenko natáčel slavný režisér Miloš Forman v Kulturním domě Střelnice ve Vrchlabí. Padesát let od filmové premiéry si město připomíná tuto událost.

V soutěži třídíme s Nikitou převzali vavříny Hradečtí

Královéhradecko, Dvůr Králové - Desátý ročník soutěže Třídíme s Nikitou zná vítěze. Po pěti letech se na nejvyšší příčku vrátili žáci ze Základní a mateřské školy Masarykova v Hradci Králové.