Okresní přebor – II. třída: Mužstvo Lípy v Petrovicích po přestávce otočilo vývoj zápasu

Borohrádek – Deštné C 4:0
Branky: Čermák Jakub, Moravec Martin, Matějus Pavel, Sazima Radek. Rozhodčí: Nedvídek, Serbousek, Feichtinger. ŽK 2:2. Diváků 100. Poločas: 0:0.

Zdelov - Černíkovice B 3:0
Branky: Sehnal Zdeněk 2, Novotný Jan. Rozhodčí: Fišer, Nedvídek, Bém. ŽK 1:1. Diváků 125. Poločas: 2:0.

Žďár n. O. - Dobruška B 1:0
Branky: Václavík Petr. Rozhodčí: Koutník, Vlachý, Bouška. OFS HK. ŽK 1:1. Diváků 100. Poločas: Hosté neproměnili penaltu. Poločas: 1:0.

Solnice - Voděrady 2:0
Branky: Hartman Radek, Cejnar Lukáš. Rozhodčí: Leimer. ŽK 2:2. Diváků 100. Poločas: 2:0.

Rychnov B - Dobré 2:1
Branky: vlastní, Pajor Roman – Dostál Jan. Rozhodčí: Šolc, Nosek. ŽK 0:3. Diváků 63. Poločas: 2:0. Vyrovnané utkání s větším štěstím pro domácí.

Petrovice - Lípa n. O. 2:3
Branky: Karkulka Petr, Lodr Jan – Kolář Bohuslav, Burda Jiří, Barták Martin. Rozhodčí: Mucha, Fišer, Hradský. Diváků 140. Poločas: 2:1.

Kost. Lhota - Rokytnice 1:1
Branky: Jakubec Petr ml. – Bellan Roman. Rozhodčí: Moravec, Leimer, Dostálek. ŽK 2:4. Diváků 70. Poločas: 0:1.

Příští program
Sobota 5. června: Lípa nad Orlicí – Rychnov nad Kněžnou B 14.00, Deštné C – Kostelecká Lhota, 1. FC Rokytnice – Petrovice oboje 17.00.
Neděle 6. června: Dobruška B – Zdelov 14.00, Dobré – Solnice, Voděrady – Žďár n. O., Černíkovice B – Borohrádek vše 17.00. (mch, six)

1. Deštné C 19 2 3 66:23 59
2. Borohrádek 17 3 4 78:23 54
3. Lípa n. O. 13 5 6 43:32 44
4. Solnice 12 6 6 46:38 42
5. Dobruška B 12 3 9 42:42 39
6. 1. FC Rokytnice 11 4 9 49:44 37