VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Blíží se školení a doškolení trenérů

Rychnovsko - Zpráva Okresního Českomoravského fotbalového svazu

11.10.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Archiv

Disciplinární komise

Nepodmíněné tresty:
KUČERA Stanislav (Lokomotiva Borohrádek) DCK ukládá 4 SU nepodmíněně od 5. 10. 2009.
FOREJTEK Jiří (TJ Dobruška C) DCK ukládá 4 SU nepodmíněně od 5. 10. 2009.
LANGER Martin (Baník Vamberk B) DCK ukládá 5 SU nepodmíněně od 5. 10. 2009.
BUNEŠ Rudolf (SK Albrechtice B) DCK ukládá 2 SU nepodmíněně od 5. 10. 2009.

Různé:
Moravec Miroslav (rozhodčí): jmenovaný se dostaví na příští zasedání DCK dne 14. 10. 2009 k vyjádření k přestupku popsaném v Zápise o utkání číslo A2A0701 a nevyjádření se k námitce kapitána mužstva.
Morávek Petr (rozhodčí): jmenovaný se dostaví na příští zasedání DCK dne 14. 10. 2009 k vyjádření k přestupku popsaném v Zápise o utkání číslo A2A0804.
8. října 2009DCK OVV ČMFS Rychnov n. K

Trenérsko–metodická komise

Pozor – změna termínu druhého dne školení trenérů!
Na základě navýšení pronájmu hřiště s umělou trávou v Rychnově nad Kněžnou je TMK nucena změnit termín druhého dne školení nových trenérů na 22. 11. 2009 místo plánovaného termínu 28. 11. 2009 !

Školení trenérů licence C
TMK VV OFS oznamuje, že v termínech 21. - 22. 11. 2009 bude pořádat školení Trenér licence C (školení nových trenérů). Poplatek činí 750 Kč (školné, strava, lektoři, literatura). Zájemci se mohou závazně přihlásit na Okresním fotbalovém svazu u sekretáře pana Charváta (možno i e–mailem). Uzávěrka přihlášek je do 31. 10. 2009. Bližší informace najdete ve Zprávě Trenérsko–metodické komise na webových stránkách OFS.

Doškolení a obnova licence Trenér licence C

Jak již zaznělo na letním aktivu v Česticích, připravuje TMK OFS doškolení trenérů licence C, kterým končí platnost licence a mají zájem o její prodloužení. Doškolení se uskuteční 21. 11. 2009 od 8 do 13.30 hodin v Základní škola Komenského (ulice Javornická ) v Rychnově nad Kněžnou.
Přihlášky s úhradou účastnického poplatku 250Kč je nutno zaslat (možno i osobně ) na OFS panu Charvátovi nejpozději do 31. 10. 2009 ( úhrada poplatku podmiňuje platnost přihlášky) !

Závazně přihlášení trenéři předloží při prezenci (od 7.45) svůj starý trenérský průkaz (při nesplnění tohoto požadavku nebudou zařazeni do doškolení!) a aktuální fotografii. Dále s sebou psací prostředky a čistou obuv na přezutí do učebny !

Obnovení trenérské licence
Trenéři, kteří se nedostaví na povinné doškolení ani jednou během tří let), jsou podle platných Směrnic o udělování trenérských licencí po dalším roce od povinného doškolení (celkem tady po čtyřech letech) vyřazeni z databáze ČMFS! Ovšem za zvláštní poplatek (C licence 150 Kč) mají možnost zúčastnit se doškolení a obnovit tak znovu platnost své licence! Také pro tyto trenéry platí podmínky (výše uvedené) požadované pro zařazení do doškolení s výjimkou výše poplatku, který v tomto případě činí 400 Kč ( 250 + 150). TMK OVV ČMFS Rychnov n. K.

11.10.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vrchlabí - Rychnov nad Kněžnou

Žádné stromy nerostou do nebe, říká trenér Čermák

Proboštův betlém v Třebechovickém muzeu betlémů - dřevěný unikát po kompletní rekonstrukci.

Zbývá jen měsíc a památka poděkuje

Týniště oslavilo návrat do Olšiny výhrou nad Broumovem

Rychnovsko - Fotbalová I. A třída: Dobrušku „sestřelil“ třemi góly Tomáš Matějka.

Ochutnávka života v renesanci se nabízí v Opočně

Opočno – Chcete se přenést o několik století zpět a vychutnat si atmosféru období renesance? Tato možnost se nabízí v Opočně, kde se uskuteční týdenní cyklus ve znamení historické epochy trvající od 14. do 17. století. Unikátní multižánrový volně pojatý cyklus, věnovaný renesanční kultuře, je vhodně zasazen do krásného prostředí města Opočno a jeho renesančního zámku. 

AKTUALIZOVÁNO

Konečně! Nový úsek Dálnice D11 už slouží řidičům

Hradec Králové – „Začněte pouštět,“ zazněl dnes o půl třetí odpoledne pokyn od vedoucího Správy a údržby dálnice. V tu dobu se „odkoply kužely“ a motoristům začal sloužit dlouhá léta vyhlížený úsek dálnice D11. Úsek, který má odlehčit Novému Městu či Libišanům a po takřka osmdesáti letech od prvních plánů přivést dopravu z Prahy až k úpatí Hradce Králové.

Po nárazu do mostku odvážela řidiče sanitka

Albrechtice nad Orlicí - V pondělí dopoledne kolem desáté hodiny došlo na silnici z Albrechtic nad Orlicí do Borohrádku k nehodě osobního auta, které narazilo do mostku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení