Třebechovice – Ohnišov 0:0

OkresnípřeborII. třída

13. kolo
Rychnov B - Borohrádek 2 : 4 ( 1 : 3 )
B: Brandejs Jakub 2 – Čermák Jakub 2, Čermák Antonín, Matějus Jan z penalty. R: Šolc, Nedvídek, Kerhat. Diváků 70. ŽK 5:1, ČK 1:0 /Kubín Lukáš/. Domácí šli sice do vedení, ale hosté dokázali do poločasu otočit zápas na 1:3.

Solnice - Žďár n.O. 3 : 1 ( 1 : 1 )
B: Vacek Michal 2, Kubec Tomáš – Sršeň Ladislav. R: Jedlinský, Morávek, Charvát. Diváků 70. ŽK 1:4, ČK 1:1 /Zaňka David – Kos Tomáš/.

Lípa n.O. A - Kostelecká Lhota A 4 : 1 ( 1 : 1 )
B: Horák Martin 2, Kolář Bohuslav, Kafka Radim – Faltys Michal. R: Feichtinger, Nosek, Müller. Diváků 65. ŽK 2:2.

Černíkovice B - Opočno A 1 : 3 ( 1 : 3 )
B: Štěpán Radek – Jelen Lukáš 2, Moravec Petr. R: Nedvídek, Charvát, Morávek. Diváků 60. ŽK 2:0.

Zdelov - Dobré A 4 : 0 ( 3 : 0 )
B: Kopecký Marcel, Štorek Petr, Cvejn Michal, Hurdálek Tomáš. R: Mucha, David, Matuška. Diváků 100. ŽK 2:2.

Domašín - Voděrady 1 : 1 ( 0 : 1 )
B: vlastní – Fandel Štefan. R: OFS HK. Diváků 70. ŽK 1:3. Zlepšený výkon domácích ve druhém poločase vedl k vyrovnání.

Petrovice - 1.FC Rokytnice 2 : 1 ( 0 : 0 )
B: Lochman Petr 2 – Procházka Petr. R: Moravec, Nosek, Feichtinger. Diváků 100. ŽK 4:2.